Mix web

Flash Animace

Pomocníci pro vytvoření a úpravu flashových souborů 
 
 Jistě jste si nemysleli, vzhledem k povaze těchto stránek, že se zde dozvíte, jak používat k vlastní animaci profesionální programy, že se budete učit tvořit vlastní postavičky a příběhy. Nabízím Vám věci, pomocí nichž budete moci tvořit flashové soubory za pomoci free programů a stránek. Tak vzhůru na to, snad si vyberete., snad budete rádi za nové tipy na postupy a zajímavé pomocníky.

Pomocí programu FlashSpring, který se integruje přímo do programu PowerPoint, můžete vytvářet velice efektní grafické flashové animace, slideshow se zvukem, efekty apod… Zkrátka, vše, co umí PowerPoint, umí FlashSpring převést do flashového souboru .flv. Můžete volit kvalitu obrazu i zvuku, velikost výsledné animace, a tak dále… SUPER.

Voki for Web

Voki je to, co je na úvodní straně tohoto webu.Můžete namluvit blábol o délce jedné minuty, napsat text na klávesnici, nebo vložit zvukový soubor z disku. Poté svůj výtvor uložíte, zvolíte velikost v pixelech, a vygenerovaný kód jednoduše vložíte na vaše stránky.

!!! BOMBA !!!

Flash Gear

Mno jako co dodat :D

Sqirlz Morph

Sqirlz Morph je freeware aplikace pro vytváření plynulých animovaných přechodů mezi dvěma a více obrázky a fotografiemi. Vytvořené animace lze uložit do flashového formátu SWF.

Sqirlz Water Reflections 2.0

Prográmek pro vkládání pohyblivých prvků do fotografií - možno vložit déšť, sněžení, pohyb vodní hladiny, kruhy na hladině apod.  Obrázek je možno po úpravě uložit jako flash animaci, nebo soubor avi. Freeware !!!    

 

 Widgety 

Do kategorie flash patří také widgety - takové ty chytré věcičky, přehrávané flashplayerem odkazy na tisíce widgetů z kategorie užitečných, veselých, praktických i těch ostatních. Pomocí widgetů můžeme vložit na stránky přehrávače, počítadla, video, hry a různé vychytávky, které se těžko popisují. Zkrátka chytré widgety. Tisíce widgetů.