Mix web

Symbian aplikace

AdbeRdr_nokia9500_efigsj.sis, (893.3kB)
Adobe Reader ti umožní číst .pdf soubory na tvém mobilu.
Best vCal v 1.01 - obrázekbest_vcard60.sis, (35.28kB)
Je aplikace, která umožní exportovat a importovat informace z kalendáře a úkolu přes infra, bluetooth, email, sms.
Calcium v.1.0 - obrázekCalcium.sis, (15.88kB)
Jednoduchá kalkulačka, oproti jiným se s ní velmi rychle pracuje, protože veškeré operace se provádí přes směrové tlačítko.
CellSpotting v.1.0.3 - obrázekCellSpotting1_03.SIS, (5.25kB)
CellSpotting je aplikace, která ti umožní získat informaci o místě, kde zrovna jsi. Případně můžete nechat postoupit informace o buňkách v kterých se pohybujete do databáze projektu a pomoct tak vytvořit mapu, kterou budete moci využívat pro GPS navigaci, později se budou přidávat i např. informace, kde jsou v okolí památky, atd. Aplikace může i zjistit, kde se zrovna nacházejí Vaši přátelé,.. Další informace o tomto zajímavém a rozvíjejícím se projektu najdete na www.cellspotting.com.
FileExplorer v.1.11 - obrázekfexplorer_english_111.sis, (30.21kB)
FileExplorer je aplikace, která slouží k prohlížení a práci se soubory na telefonech série 60. Umožní ti manipulovat s kterýmkoliv souborem, můžeš používat fce. jak vyjmout/kopírovat/vložit i mezi adresáři, ty můžeš i vymazat nebo vytvořit. Můžeš posílat soubory přes bluetooth, infraport nebo jako MMS, otevírat soubory. Mezi další fce. patří např. i dělání screenshotů, restartování telefonu, hledání souborů, zobrazení IMEI a verze firmwaru, .....